Nttgame nin sahibi kim?

Nttgame nin sahibi kim?

Sean Lee – CEO – Game Cafe Services, INC DBA: NTTGAME (nttgame.com) | LinkedIn.

Knight Online hangi ülke?

Firma 1996 yılında Seul, Güney Kore’de kurulmuştur. Başta tüm dünyada tanınan Knight Online olmak üzere Hero Online, Bomberman Online, Scions of Fate, Darkfall Online gibi MMORPG oynanışı temel alan oyunlar ve bunun yanı sıra birinci şahıs nişancı, spor oyunları gibi oyunlarda tasarlamıştır.

Knight Online kurucusu kim?

Mgame
Noah System
Knight Online/Developers

Usko kaç yılında çıktı?

Knight Online
Platform Windows
Çıkış 15 Temmuz 2002 (KOR) 17 Ağustos 2004 (USKO) 2 Haziran 2011 (EUKO) 26 Ocak 2016 (Steam)
Tür Fantezi MMORPG
Mod Tek oyunculu oyun Çok oyunculu oyun

Nttgame com nedir?

nttgame.com, bir Türk oyun platformu olarak faaliyet göstermektedir. Oyun sektörü çapında ödeme yöntemleri servisi sağlayan nttgame.com, bu alanda Türkiye’de ilk şirketler arasında yer almaktadır. Game Cafe Services çatısı altında yer alan platform, oyun sektörüne yön veren isimlerden biri haline gelmeyi başarmıştır.

Knight kimin?

Knight Online, Mgame Corporation ve Noah System tarafından geliştirilmiş ve NTTGame tarafından yayınlanan, çok oyunculu, devasa bir çevrimiçi rol yapma (MMORPG) oyunudur.

Koxp ne demek?

Oyunda genellikle Priest ve Archerların kullandığı bir program bu program sayesinde archerların 3 ve 5 li oklarının hepsi canavarlara isabet eder . kutular otomatik toplanır otomatik rpr vardır . priest ların kullandığı koxp ise oto heal . partydeki adamlara otomatik buff heal verir.

Karus nedir?

Arabalarda yük taşımaya özgün taşıma sistemi.

Knight Online ilk ne zaman çıktı?

15 Temmuz 2002Knight Online / İlk piyasaya sürülme tarihi

Berserker Hero ne demek?

– Berserker Hero : Öfkelerini bir iblisin gücü ile püskürtürler. Karus savaşçıları arasında en yüksek rütbeye sahip savaşçılardır.

NTTGame ücretli mi?

Hizmeti kullanmak ücretsizdir. İnternet bağlantınızla ilgili her türlü ücretten siz sorumlusunuz.

Timed Server kaçta açılıyor?

Vega Timed sunucusu saat kaçta açılıyor? Vega sunucusu için Timed serverı saat 21:00 ile 00:00 arasında aktiftir. Diğer serverların aksine 17.06.2021 tarihinde yapılan güncellemede Vega sunucusunun Timed serverı kapatılmamıştır.